perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në danisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): chef, hoved, holde, overskrift, titel
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kokë, kokë në danisht, chef në shqip
kokë në danisht

Fjalë të ngjashme

blej iphone 5 absurd hero