perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në danisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (19): anføre, argumentere, bevise, demonstrere, kommandere, lede, vise, befale, beordre, by, gøre, lage, lave, befaling, kommando, ordre, styre, bestille, regel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez komandoj, komandoj në danisht, anføre në shqip
komandoj në danisht