perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në danisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): knap, accent, betoning, dialekt, eftertryk, tryk, trykke
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kopsë, kopsë në danisht, knap në shqip
kopsë në danisht