perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krua në danisht

Fjalë: krua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (12): fontene, kilde, spring, springvand, brønd, byrd, ile, ophav, oprindelse, rod, rot, udspring
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez krua, krua thai st kilda, krua thai sf, krua thai menu, krua thai 2, krua thai, krua në danisht, fontene në shqip
krua në danisht