perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në danisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (17): almindelig, central, general, generel, kapital, primær, fond, ledende, oprindelig, original, primitiv, boss, chef, formand, elementær, grundig, livsvigtig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në danisht, almindelig në shqip
kryesor në danisht

Fjalë të ngjashme

qafë botë ambush firearms dru hill