perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në danisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (20): dreje, rotere, slingre, sno, svinge, vende, verve, rulle, snu, snurre, drejning, knep, omgang, omsætning, revolution, vending, vinding, endevende, gumpe, returnere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kthej, kthej në danisht, dreje në shqip
kthej në danisht

Fjalë të ngjashme

dashuri e ndaluar serial