perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthim në danisht

Fjalë: kthim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): hjemkomst, retur, drejning, omslag, udtryk, vending
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kthim, perkthim, kthim shume, kthim shqip anglisht, kthim pergjigje, kthim ne vetvete, kthim në danisht, hjemkomst në shqip
kthim në danisht

Fjalë të ngjashme

rreth vicioz vij koi govori