perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kundër në danisht

Fjalë: kundër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (21): åd, av, for, hos, i, imod, om, over, på, til, ved, ansigt, antikt, fjæs, overfor, kontra, af, med, under, vid, trods
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kundër, kundër në danisht, åd në shqip
kundër në danisht