perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kurriz në danisht

Fjalë: kurriz (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): ås, baksede, ryg, rygge, bog, skulder
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kurriz, tuncel kurtiz, o kuriz, le kuriz, kurriz peshku, bosna kurriz, kurriz në danisht, ås në shqip
kurriz në danisht