perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

largoj në danisht

Fjalë: largoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): fjerne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez largoj, largoj në danisht, fjerne në shqip
largoj në danisht