perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në danisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): begå, la, tillade, tillagte, løslade, samtykke, lette, bevilge
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez lejoj, lejoj në danisht, begå në shqip
lejoj në danisht

Fjalë të ngjashme

me fal pj 171 rri zgjuar filma