perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në danisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): bind, bog, telefonkatalog, brok
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në danisht, bind në shqip
libër në danisht