perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në danisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (22): bånd, kæde, lænke, forbindelse, forbund, forening, fuge, kobling, kontakt, sammenslutning, skarv, skjøt, union, anknytning, band, fagforening, føderation, forhold, liga, relevans, selskab, sovjetunionen
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në danisht, bånd në shqip
lidhje në danisht