perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lindje në danisht

Fjalë: lindje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): byrd, fødsel, orienten, øser, ost, øst, østen, østlig, orientalsk, østerlandsk
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez lindje, lindje perendim veri jug, lindje perendim lindje, lindje normale, lindje me prerje cezariane, lindje me operacion, lindje në danisht, byrd në shqip
lindje në danisht