perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në danisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): autonomi, frihed, selvstyre, uafhængighed, bredde, breddegrad, friet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në danisht, autonomi në shqip
liri në danisht