perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në danisht

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): æde, spise
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në danisht, æde në shqip
llup në danisht

Fjalë të ngjashme

seksi femër zogsports nyc director it