perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lodh në danisht

Fjalë: lodh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): martre, pine, plage, ledas
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez lodh, lodh song download, lodh saleem, lodh rajput, lodh punjabi song, lodh powder, lodh në danisht, martre në shqip
lodh në danisht