perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në danisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (22): lege, more, spille, underholde, akt, aktstykke, bedrift, dåd, dokument, gerning, handling, servere, udføre, arbejde, bestille, frembringe, fremstille, fungere, gøre, lage, lave, virke
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në danisht, lege në shqip
luaj në danisht

Fjalë të ngjashme

bieap sepse ppt gjyshe me fal