perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në danisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): kæmpe, slås, strid, kiv, kives, stride, slag, slagsmål, tvist
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez luftoj, luftoj në danisht, kæmpe në shqip
luftoj në danisht