perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në danisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): blomst, blomstring, markblomst
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në danisht, blomst në shqip
lule në danisht