perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në danisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): navigere, senile
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez lundroj, lundroj në danisht, navigere në shqip
lundroj në danisht