perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mënyrë në danisht

Fjalë: mënyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (24): facon, måde, stil, maner, manér, mod, mode, art, genre, kategori, køn, natur, naturen, slag, slags, sort, fremgangsmåde, gang, meddel, metode, middel, råd, vis, konjunktiv
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mënyrë, mënyrë në danisht, facon në shqip
mënyrë në danisht