perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në danisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): brillant, glimrende, herlig, pragtfuld, betydelig, diger, enorm, fed, høj, stor, svær
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez madhështor, madhështor në danisht, brillant në shqip
madhështor në danisht