perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në danisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (19): spids, tå, top, ende, endelse, finale, hale, slut, slutning, slutte, topp, bjerg, gavl, højdepunkt, klimaks, klint, øverst, toppunkt, zenit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez majë, majë në danisht, spids në shqip
majë në danisht