perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marr në danisht

Fjalë: marr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (13): få, fjerne, modtage, tage, anskaffe, skaffe, gribe, antage, godtage, grape, fratag, dyrke, okkupere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez marr, merrjep traktora, merrjep qen, merrjap, merr taxi, merr, marr në danisht, få në shqip
marr në danisht