perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në danisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (36): begrine, bevare, få, fange, fangst, fatte, gribe, holde, beholde, holdbar, bære, bort, verpe, fastholde, forsørge, lide, støtte, underholde, blive, forblive, rast, rest, ro, boning, restere, flytte, girere, overføre, transportere, ernære, fortsætte, påstå, indeholde, omfatte, omfavne, rumme
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në danisht, begrine në shqip
mbaj në danisht