perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në danisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): afslutte, ende, fugl, fuldende, nå, ophøre, slutte
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në danisht, afslutte në shqip
mbaroj në danisht