perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në danisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): aften
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mbrëmje, mbrëmje në danisht, aften në shqip
mbrëmje në danisht