perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbresë në danisht

Fjalë: mbresë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (15): skramme, indtryk, skrift, trykke, bilde, billede, prent, refleks, ligtorn, effekt, følelse, følge, fornemmelse, konsekvens, virkning
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mbresë, mbresë në danisht, skramme në shqip
mbresë në danisht

Fjalë të ngjashme

djali gjahtari pikë për pikë