perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në danisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): dam, dame, dronning
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mbretëreshë, mbretëreshë në danisht, dam në shqip
mbretëreshë në danisht