perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendim në danisht

Fjalë: mendim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (29): mening, opinion, begreb, idé, tanke, bedømmelse, beregning, berøm, dom, granskning, karakter, overslag, vurdering, anseende, omdømme, renommé, ry, anskuelse, holdning, syn, vy, formål, hensigt, mål, plan, tendens, dømt, sætning, sats
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mendim, mendim zhuta, mendim thaqi, mendim rugova biografia, mendim rugova, mendim rafuna, mendim në danisht, mening në shqip
mendim në danisht