perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në danisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (19): forestille, mene, synes, tænke, teske, tro, veje, plante, anse, bedømme, beregne, dømme, vurdere, betrykte, esse, lala, tiltro, tillid, lure
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në danisht, forestille në shqip
mendoj në danisht

Fjalë të ngjashme

hauz khas village pakwheels pse skuqet