perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në danisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): mel
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në danisht, mel në shqip
miell në danisht

Fjalë të ngjashme

stol ch 701 divan bed base