perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në danisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): blid, kær, kære, liflig, sød, yndig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në danisht, blid në shqip
mjalti në danisht

Fjalë të ngjashme

marr fryme nga ty habi binder