perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në danisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): damp, dis, mørke, skodde, tåge, tørken
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në danisht, damp në shqip
mjegull në danisht