perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në danisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): afslå, afvise, nette, benægte, dementere, negere, fralægge, fragå
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në danisht, afslå në shqip
mohoj në danisht

Fjalë të ngjashme

perde per salon fiji resorts