perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

monedhë në danisht

Fjalë: monedhë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): mønt, mynte, penge, slant, stykke
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez monedhë, monedhë në danisht, mønt në shqip
monedhë në danisht

Fjalë të ngjashme

artikull shkencor pdf