perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

morr në danisht

Fjalë: morr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): lus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez morr, morr wheels for sale, morr wheels, morr vs8.2, morr sharp, morr outdoors, morr në danisht, lus në shqip
morr në danisht