perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

moshë në danisht

Fjalë: moshë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): alder, alderdom, alderstrin, tidsalder, århundrede, sekel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez moshë, moshë në danisht, alder në shqip
moshë në danisht