perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në danisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): stribe, anstrenge, bestræbe, forsøge, prøve
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në danisht, stribe në shqip
mundohem në danisht