perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mushkëri në danisht

Fjalë: mushkëri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): lunge
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez mushkëri, mushkëri në danisht, lunge në shqip
mushkëri në danisht