perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në danisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): museum
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në danisht, museum në shqip
muze në danisht

Fjalë të ngjashme

garh masti fyerje shqip pranoj meaning