perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në danisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): instrumentalist, musiker
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në danisht, instrumentalist në shqip
muzikant në danisht

Fjalë të ngjashme

lakër turshi vuajtje dhe lot