perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në danisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (21): åd, av, for, hos, i, imod, om, over, på, til, ved, med, å, in, inden, indenfor, af, bak, efter, etter, forbi
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në danisht, åd në shqip
në në danisht