perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërroj në danisht

Fjalë: ndërroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): ændre, forandre, omkastning, veksle, bylt, bytte, erstatte, omtale, udveksling, konvertere, skifte
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez ndërroj, ndërroj në danisht, ændre në shqip
ndërroj në danisht