perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në danisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): bygning, forfatning, konstruktion, struktur, arkitektur, hus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez ndërtesë, ndërtesë në danisht, bygning në shqip
ndërtesë në danisht