perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtoj në danisht

Fjalë: ndërtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): bygge, konstruere, opføre, tømre
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez ndërtoj, ndërtoj në danisht, bygge në shqip
ndërtoj në danisht