perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndez në danisht

Fjalë: ndez (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): antenne, lyse, skoen, tænde
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez ndez, vicente fernandez, t@r@ndez, rendez vous made, rendez, pedro fernandez, ndez në danisht, antenne në shqip
ndez në danisht