perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në danisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): fordi, for, til, annals, før, nemlig, ty, siden
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në danisht, fordi në shqip
ngase në danisht