perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në danisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (15): en, enders, eneste, ensom, et, isoleret, man, ugift, ener, enhed, alene, end, solo, unik, sikker
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në danisht, en në shqip
një në danisht

Fjalë të ngjashme

folja marr pranoj francis ruaj inj